Kategori Kuralları

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
  1. Saygı ve Nezaket Kuralları:
    • Herkesin fikirlerine saygı göstermek ve nazik bir dil kullanmak zorunludur. Küfürlü veya saldırgan iletiler kabul edilemez.
  2. Yapıcı Öneriler ve Talepler:
    • Önerilerinizi ve isteklerinizi yapıcı bir şekilde sunun. Detaylı açıklamalar ve gerekçeler, taleplerinizin değerlendirilmesine yardımcı olacaktır.
  3. Uygunluk ve İlgili Konular:
    • Öneri, istek ve şikayetlerinizin forumun amacıyla ve ilgili kategorilerle uyumlu olmasına dikkat edin. Konularınızı doğru kategoriye yerleştirin.
  4. Çözüm Odaklı Şikayetler:
    • Şikayetlerinizde sorunları net bir şekilde tanımlayın ve çözüm önerileri sunun. Problemlerin çözümü için işbirliği yapılmasına açık olun.
  5. Kurallara ve Yönetim Talimatlarına Uygunluk:
    • Forumun genel kurallarına ve yönetim talimatlarına uygunluk sağlayın. Kural ihlalleri veya yönetim kararları hakkında burada tartışmak uygun değildir.
  6. Tekrarlanan İleti ve Spam:
    • Aynı öneri, istek veya şikayeti tekrar tekrar göndermekten kaçının. Tek bir konu altında topluca tartışmayı tercih edin.
  7. Yönetim İletişimi ve Yanıtlar:
    • Yönetimden gelen iletilere ve yanıtlara saygı gösterin. Yönetim tarafından verilen talimatlara uyun ve iletişimde olun.
Bu kuralların, Öneri, İstek ve Şikayetler kategorisinin adil, etkili ve işbirlikçi bir ortam oluşturmasına yardımcı olacağına inanıyoruz. Katılımcıların bu kurallara uyması, forum deneyiminin daha olumlu ve verimli olmasını sağlayacaktır.